19-22 maja 2016 na Stadionie Narodowym odbyły się VII Warszawskie Targi Książki. Tym razem, w ramach Konkursu "Najpiękniejsze Książki Roku 2015", zostaliśmy uhonorowani przez Polskie Towarzystwo Wydawców Książek  Wyróżnieniem.

16-19 maja 2013 na Stadionie Narodowym odbyły się IV Warszawskie Targi Książki. Podczas tej imprezy, w ramach Konkursu "Najpiękniejsze Książki Roku 2012", zostaliśmy uhonorowani przez Polskie Towarzystwo Wydawców Książek Nagrodą Honorową i Wyróżnieniem.

Pracownia rozszerzyła swoją działalność o projektowanie i wykonywanie kart przestrzennych. Poszerzenie oferty w sposób naturalny wynika z dotychczasowych doświadczeń projektowych. Dla nowych potrzeb zakupiony został wysokiej jakości profesjonalny laser tnący.

Realizacja sal wykładowych w budynku Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu oraz projektu modernizacji Placu Niezłomnych w Swarzędzu.

Realizacja zagospodarowania Rynku i ulic przyległych w Czarnkowie oraz budynku muzealnego w Grzybowie koło Wrześni. I nagroda w konkursie i realizacja zagospodarowania Placu 20 Października w Mosinie.

Realizacja projektowa Centrum Handlowego "Galeria Pestka" w Poznaniu. Wyróżnienie w konkursie na rozbudowę MTP w Poznaniu.

Realizacja Centrum Ogrodnicznego "Owiplant" w Owińskach. III miejsce w konkursie na zagospodarowanie kwartału między ulicami Szyperską, Estkowskiego, Garbary i Piaskową w Poznaniu. III miejsce w konkursie "Przystanek Koszalin" na zagospodarowanie terenów PKP i PKS w Koszalinie.

Pracownia rozpoczęła działalność pod nazwą Pracownia Projektowa J.P. Woźny. Została utworzona przez architektów Joannę i Przemysława Woźnych, jako firma rodzinna. Prowadzi działalność w zakresie projektowania urbanistycznego, architektonicznego i projektowania wnętrz. Startowała z powodzeniem w wielu konkursach architektonicznych. Adres internetowy pracowni: www.jpwozny.com.pl.

Quisque egestas consequat mi. Aenean orci mauris, viverra sit amet tincidunt eget, facilisis id ligula. Curabitur sollicitudin ornare justo vel pretium. Pellentesque adipiscing suscipit neque at pretium.