Wytniemy każde Twoje marzenie zainspirowane japońską sztuką kirigami i origami

Nasza Historia

 • 2009

  Realizacja Centrum Ogrodnicznego "Owiplant" w Owińskach. III miejsce w konkursie na zagospodarowanie kwartału między ulicami Szyperską, Estkowskiego, Garbary i Piaskową w Poznaniu. III miejsce w konkursie "Przystanek Koszalin" na zagospodarowanie terenów PKP i PKS w Koszalinie.

 • 2010

  Realizacja zagospodarowania Rynku i ulic przyległych w Czarnkowie oraz budynku muzealnego w Grzybowie koło Wrześni. I nagroda w konkursie i realizacja zagospodarowania Placu 20 Października w Mosinie.

 • 2011

  Realizacja sal wykładowych w budynku Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu oraz projektu modernizacji Placu Niezłomnych w Swarzędzu.

 • 2012

  Pracownia rozszerzyła swoją działalność o projektowanie i wykonywanie kart przestrzennych. Poszerzenie oferty w sposób naturalny wynika z dotychczasowych doświadczeń projektowych. Dla nowych potrzeb zakupiony został wysokiej jakości profesjonalny laser tnący.

 • 2013

  16-19 maja 2013 na Stadionie Narodowym odbyły się IV Warszawskie Targi Książki. Podczas tej imprezy, w ramach Konkursu "Najpiękniejsze Książki Roku 2012", zostaliśmy uhonorowani przez Polskie Towarzystwo Wydawców Książek Nagrodą Honorową i Wyróżnieniem.